😊 Upozornění DOVOLENÁ: do 22.7.22 je náš e-shop uzavřen z důvodu dovolené. Poslední expedice objednávek před prázdninami proběhne ve středu 29.6.22 Děkujeme za pochopení, přejeme Vám krásné a pohodové letní dny... a těšíme se na Vás opět v srpnu 😊
  1. Úvod
  2. SADY ŠPERKŮ / SOUPRAVY
  3. ŠTĚSTÍ / OCHRANA / PSYCHICKÁ HARMONIE - NÁHRDELNÍK A NÁRAMEK FLUORIT SET 1

ŠTĚSTÍ / OCHRANA / PSYCHICKÁ HARMONIE - NÁHRDELNÍK A NÁRAMEK FLUORIT SET 1

sekané, hlazené kousky FLUORITU ve všech jeho něžných, jemných odstínech, zapínání chirurgická ocel, bližší info dole v popisu produktu.

ŚTĚSTÍ / OCHRANA / UKLIDNĚNÍ - Nádherný náramek a náhrdelník z obroušených, hlazených kousků fluoritu ve všech jeho něžných, jemných odstínech. V Číně... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
375 Kč
Číslo produktu:HAL203
Kompletní specifikace

ŚTĚSTÍ / OCHRANA / UKLIDNĚNÍ - Nádherný náramek a náhrdelník z obroušených, hlazených kousků fluoritu ve všech jeho něžných, jemných odstínech. V Číně byl tento kámen ctěn jako talisman, který měl majiteli přinášet štěstí a ochránit ho před vším špatným a to platí dodnes. Žehná našim touhám a našemu konání, duševně bystří pozornost a koncentraci a velmi dobře působí i proti strachům, smutkům a depresím. 

Délka náhrdelníku: 60 cm - zapínání na karabinku, kov: chirurgická ocel

Délka náramku: 22 cm - zapínání na karabinku, kov: chirurgická ocel

Náhrdelník i náramek jsou plně očištěny a nabity, jen se s nimi ozdobit, nebo je věnovat někomu nám milému…

Informace o péči, očistě a nabíjení, kterou s kameny musíme pravidelně provádět, aby fungovaly tak, jak mají: pod proudem vlažné vody, nabíjíme na nepřímém slunci, nebo v noci za úplňku (ideálně společně s křišťálem). 

V případě, že potřebujete větší, či menší délky šperků, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře (hlavní stránka, sekce kontakty). 

V nabídce Atelieru je i samostatný elastický náramek z fluoritu, podívejte se do "připojené (související) produkty" zde dole, nebo do sekce náramky.

© Copyright 2016 - 2022 Caracasa - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz