Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

 

Caracasa Atelier - oáza harmonie, lásky a naděje                       

Vítám Vás, moji milí a těší mě, že jste zavítali do našeho andělského obchůdku – eshopu,  který vznikl z potřeby přehledněji nabídnout k prodeji vše, co LÉČÍ DUŠI A POTĚŠÍ OČI. Více jak 30 let se zajímám a zaobírám vším, co je spojené s andělským světem, se vším, co nazýváme to "něco mezi nebem a Zemí", s cíleným působením léčivých energií, s vesmírnými zákony, bílou magií, s tím, co nevidíme, ale působí na nás a aplikováním toho všeho do života svého i lidí, kteří mou radu a pomoc potřebují. Nevěřím v osud, věřím v to, že většinu věcí můžeme ovlivnit a zlepšit my sami… pokud opravdu chceme a pokud víme, jak na to. 

Kromě harmonizujících a dekoračních předmětů a šperků pocházejících z Atelieru nově nabízíme i blahodárně působící drahé kameny a minerály, výrobky z nich, nově se rozrostla i sekce AROMATERAPIE, FENG SHUI doplňků, AMULETŮ a TALISMANŮ... o ANDÍLKOVĚ ani nemluvit, tam na Vás čeká nepřeberné množství andělů, andělíčků a Andělek, které budou nejen krásnou ozdobou Vašeho interieu....  a spoustu dalších pokladů, které budou Vašimi "parťáky" a pomocníky na cestě ke spokojenosti, vyrovnanosti a k harmonii. U každé energy věci je přesné zaměření na ten který problém, či oblast života, na kterou působí, takže se Vám bude hledat příjemně, doufám. Pokud ne, konstruktivní připomínky jsou vždy vítány.

Tento obchůdek je pro všechny, kteří vědomě chtějí ovlivňovat zlepšení svého života… je pro Vás, kteří po něčem toužíte, něco chcete změnit k lepšímu… .je pro všechny, kteří si uvědomují, že jediné, co nás omezuje, je jenom naše mysl a naše předsudky. Caracasa Atelier je pro všechny, kteří již ve svém životě měli možnost poznat vliv blahodárných energií a cíleně s nimi pracují a konečně i pro všechny, kteří o tom jen slyšeli a chtějí to zkusit… mimochodem... Caracasa je nádherné jméno.. jméno anděla jara... anděla probouzení a nových začátků.. pojďte s ním ruku v ruce svou novou cestou harmonie, spokojenosti a lásky.

Takže ještě jednou, moc nás těší, že jste přišli (a věřte, že to není náhoda)... vítejte.... dívejte se, prohlížejte, ptejte se, vybírejte... 

 

Krásné a pohodové dny Vám přeje

 

Váš obchod Caracasa Atelier  

© Copyright 2023 Caracasa. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz