🎄 Naši milí zákazníci, abychom byli schopni garantovat doručení do Vánoc, dovolujeme si Vás upozornit, že poslední vánoční objednávky přijímáme v pátek 16. prosince. O všechny potvrzené objednávky vytvořené do této doby bude postaráno a budou odeslané. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme Vám krásné a požehnané svátky vánoční... 🎄
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Důležité informace
  3. Reklamace, výměna
Reklamační řád

       Reklamační řád internetového obchodu Caracasa Atelier

(doplnění čl. 7.6 Obchodních podmínek)

 

  1. Reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem v souladu s ustanovením zákona č. 40/1964 Sb.

 

  1. V případě doručení objednaného zboží je kupující povinen zboží zkontrolovat, zda nevykazuje vady způsobené přepravou. Pokud ano, je kupující povinen zboží nepřevzít a sepsat s přepravcem zápis o škodě. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat také prodávajícího.

 

  1. Při osobním odběru zboží je kupující povinen překontrolovat zboží při jeho převzetí a zjevné vady je povinen ihned uplatnit u prodávajícího. Zjevné vady zboží uplatněné u prodávajícího později nebudou prodávajícím uznány.

 

  1. Délka záruční doby je stanovena v souladu s Občanským zákoníkem na dobu 24 měsíců.

 

  1. Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.

 

  1. Rozsah záruky: prodávající nepřebírá odpovědnost za vady vzniklé neodbornou manipulací, nedodržením návodu k užívání, viditelným mechanickým poškozením a opotřebením v důsledku užívání, či poškozením dopravní společností. Pokud jste zakoupili bižuterii a ne šperky z chirurgické oceli, stříbra, nebo zlata, berte prosím v patrnost, že životnost bižuterie zkracuje kosmetika, tedy laky na vlasy, krémy, parfémy apod.. Chemické látky, které jsou v nich obsažené, narušují a poškozují povrchovou úpravu bižuterie. Bižuterie taktéž nepatří do vody, proto jí před mytím a koupáním odložte a to nejen doma ve vaně, ale i v bazénu nebo u moře. Chlór, sůl i vonné koupelové oleje bižuterii znehodnocují. Za takto poškozené zboží prodávající nepřebírá zodpovědnost. Odstoupení od smlouvy: Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Postup v takovém případě řeší čl. 5 Obchodních podmínek, které jsou nedílnou součástí Kupní smlouvy uzavřené při prodeji a jsou k dispozici též na webových stránkách prodávajícího.

© Copyright 2016 - 2022 Caracasa - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz