Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 200,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Důležité informace
  3. Reklamace, výměna
Reklamační řád

       Reklamační řád internetového obchodu Caracasa Atelier

(doplnění čl. 7.6 Obchodních podmínek)

 

  1. Reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem v souladu s ustanovením zákona č. 40/1964 Sb.

 

  1. V případě doručení objednaného zboží je kupující povinen zboží zkontrolovat, zda nevykazuje vady způsobené přepravou. Pokud ano, je kupující povinen zboží nepřevzít a sepsat s přepravcem zápis o škodě. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat také prodávajícího.

 

  1. Při osobním odběru zboží je kupující povinen překontrolovat zboží při jeho převzetí a zjevné vady je povinen ihned uplatnit u prodávajícího. Zjevné vady zboží uplatněné u prodávajícího později nebudou prodávajícím uznány.

 

  1. Délka záruční doby je stanovena v souladu s Občanským zákoníkem na dobu 24 měsíců.

 

  1. Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.

 

  1. Rozsah záruky: prodávající nepřebírá odpovědnost za vady vzniklé neodbornou manipulací, nedodržením návodu k užívání, viditelným mechanickým poškozením a opotřebením v důsledku užívání, či poškozením dopravní společností. Pokud jste zakoupili bižuterii a ne šperky z chirurgické oceli, stříbra, nebo zlata, berte prosím v patrnost, že životnost bižuterie zkracuje kosmetika, tedy laky na vlasy, krémy, parfémy apod.. Chemické látky, které jsou v nich obsažené, narušují a poškozují povrchovou úpravu bižuterie. Bižuterie taktéž nepatří do vody, proto jí před mytím a koupáním odložte a to nejen doma ve vaně, ale i v bazénu nebo u moře. Chlór, sůl i vonné koupelové oleje bižuterii znehodnocují. Za takto poškozené zboží prodávající nepřebírá zodpovědnost. Odstoupení od smlouvy: Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Postup v takovém případě řeší čl. 5 Obchodních podmínek, které jsou nedílnou součástí Kupní smlouvy uzavřené při prodeji a jsou k dispozici též na webových stránkách prodávajícího.

© Copyright 2023 Caracasa. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz