😊 Upozornění: po dobu letních prázdnin je náš e-shop uzavřen. Děkujeme za pochopení, přejeme Vám krásné a pohodové letní dny... a těšíme se na Vás opět koncem srpna 😊
  1. Úvod
  2. PŘÍVĚSKY NA KRK
  3. SEBEDŮVĚRA / ROZHODNOST / VŮLE - PŘÍVĚSEK MALÝ - HEMATIT

SEBEDŮVĚRA / ROZHODNOST / VŮLE - PŘÍVĚSEK MALÝ - HEMATIT

Přívěsek z HEMATITU v nás zaktivuje skryté rezervy, pomůže dodat sílu, vitalitu a sebevědomí, celková vel. přívěsků i s očkem ca. 2,5-3 cm. Info dole v popisu produktu.

Polodrahokam HEMATIT je krásný svým temně ocelovým leskem, kromě parády, kterou s ním děláme, také aktivuje naši vůli a rozhodnost k činům, jeho vibra... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
65 Kč
Číslo produktu:315
Kompletní specifikace

Polodrahokam HEMATIT je krásný svým temně ocelovým leskem, kromě parády, kterou s ním děláme, také aktivuje naši vůli a rozhodnost k činům, jeho vibrace nám přináší sílu a vitalitu. V obdobích, kdy jsme duševně přetížení nám pomáhá aktivovat skryté rezervy, prostě kámen silné jangové energie, zajišťující rovnováhu mysli, ducha i těla, posilující sebevědomí.

Přívěsek - kamínek Hematitu S, vel. 1,8-2 cm, výška i s očkem je ca. 2,5-3 cm

Aby nám kámen vždy správně a spolehlivě sloužil, je nutná pravidelná péče a očista: krátce pod proudem vlažné vody, osušíme a po té necháme nabíjet energií na přímém slunci, klidně dlouho.

Ilustrační fotografie - cena je za jeden kus přívěsku pečlivě vybraný z naší nabídky - jedná se o přírodní kámen, každý kus je originál.

© Copyright 2016 - 2022 Caracasa - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz