😊 Upozornění: po dobu letních prázdnin je náš e-shop uzavřen. Děkujeme za pochopení, přejeme Vám krásné a pohodové letní dny... a těšíme se na Vás opět koncem srpna 😊
  1. Úvod
  2. NÁRAMKY
  3. OCHRANA / OČISTA / HARMONIE - KŘIŠŤÁLOVÝ NÁRAMEK S PŘÍVĚSKEM, CHIRURGICKÁ OCEL

OCHRANA / OČISTA / HARMONIE - KŘIŠŤÁLOVÝ NÁRAMEK S PŘÍVĚSKEM, CHIRURGICKÁ OCEL

Křišťál je energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen, ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí, který působí harmonicky na všechny emoce. Více info dole v popisu.

Křišťálový náramek s přívěskem - kov: hypoalergenní chirurgická ocel 316L KŘIŠŤÁL - je kámen kamenů. Jeho čirá, jasná zář nás spojuje s pramenem původ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
279 Kč
Číslo produktu:NAR220
Kompletní specifikace

Křišťálový náramek s přívěskem - kov: hypoalergenní chirurgická ocel 316L

KŘIŠŤÁL - je kámen kamenů. Jeho čirá, jasná zář nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši jako Božské světlo, chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie. 

Energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen, ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí.Působí harmonicky na všechny emoce.

Náramek odchází z Atelieru plně očistěný a nabitý, jen ho začít nosit, nebo věnovat někomu nám milému...

Aby nám náramek správně sloužil, je nutná pravidelná péče a očista: pod proudem vlažné vody, necháme nabíjet energií na přímém slunci, klidně dlouho.

Zboží zařazeno v kategoriích

© Copyright 2016 - 2022 Caracasa - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz