😊 Upozornění DOVOLENÁ: do 22.7.22 je náš e-shop uzavřen z důvodu dovolené. Poslední expedice objednávek před prázdninami proběhne ve středu 29.6.22 Děkujeme za pochopení, přejeme Vám krásné a pohodové letní dny... a těšíme se na Vás opět v srpnu 😊
  1. Úvod
  2. TROMLOVANÉ KAMENY
  3. OCHRANA, OČISTA, AURA, HARMONIE - KŘIŠŤÁL TROMLOVANÝ MALÝ 2 KS

OCHRANA, OČISTA, AURA, HARMONIE - KŘIŠŤÁL TROMLOVANÝ MALÝ 2 KS

Křišťál je energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen, ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí, který působí harmonicky na všechny emoce. Více info dole v popisu.

KŘIŠŤÁL - je kámen kamenů. Jeho čirá, jasná zář nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši jako Božské světlo, chrání naši auru, ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
25 Kč
Číslo produktu:KT481
Kompletní specifikace

KŘIŠŤÁL - je kámen kamenů. Jeho čirá, jasná zář nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši jako Božské světlo, chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtoku energie. 

Velikost S - 1,5 - 2 cm     

V této velikosti šikovný do peněženky, do kapsy, stále po ruce..

Kámen z atelieru odchází plně očistěný a nabitý, jen ho použít, nebo darovat 

Aby fungoval správně tak, jak má, je nutná pravidelná péče: pod proudem vlažné vody, nabíjíme energií krátce na přímém slunci. 

Cena je za dva kusy křišťálu pečlivě vybraného z naší nabídky.

Křišťál je energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen, ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí, který působí harmonicky na všechny emoce. 

© Copyright 2016 - 2022 Caracasa - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz