😊 Upozornění DOVOLENÁ: do 22.7.22 je náš e-shop uzavřen z důvodu dovolené. Poslední expedice objednávek před prázdninami proběhne ve středu 29.6.22 Děkujeme za pochopení, přejeme Vám krásné a pohodové letní dny... a těšíme se na Vás opět v srpnu 😊
  1. Úvod
  2. AMULETY, TALISMANY
  3. AMULET TOUHY, LÁSKY, PARTNERSKÝCH VZTAHŮ - AVARSKÝ KVĚT

AMULET TOUHY, LÁSKY, PARTNERSKÝCH VZTAHŮ - AVARSKÝ KVĚT

Láskyplné sjednocení milenců, symbol tělesné lásky - má jako talisman sloužit úspěchu v intimních kontaktech, napomáhat partnerským vztahům a prolomení bariér stydlivosti. Napomáhá, zejména osobám uzavřeným a stydlivým, upřímnému milostnému vyznání. 

Přívěsek – amulet - symbol touhy a lásky - včetně hnědo-černé voskované šňůrky k zavěšení na krk, nebo do prostoru má jako talisman sloužit úspěchu v ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Nejsme plátci DPH
98 Kč
Číslo produktu:AMU4-9
Kompletní specifikace

Přívěsek – amulet - symbol touhy a lásky - včetně hnědo-černé voskované šňůrky k zavěšení na krk, nebo do prostoru má jako talisman sloužit úspěchu v intimních kontaktech, napomáhat partnerským vztahům a prolomení bariér stydlivosti. Napomáhá, zejména osobám uzavřeným a stydlivým, upřímnému milostnému vyznání. Avarský květ je symbolem touhy a lásky.

Květ Avarů - láskyplné sjednocení milenců, symbol tělesné lásky. V kulturách oblasti Austrálie a Oceánie přijatý jako symbol touhy, který si nejčastěji dávají milenci. 

Rozměry 3,5 x 1,8 cm, mosaz

© Copyright 2016 - 2022 Caracasa - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz